Замовте дзвінок консультатнта

години
хвилины

Контурна технологія виготовлення вітражів "Outline" розроблена англійською компанією Creative Resins International (CRI), яка вже більше 30 років є лідером технологій з виготовлення декоративного скла та вітражів.

Технології CRI використовуються в понад 60 країнах світу.

Розглянемо етапи створення вітража:

  • Дизайнер, або власне замовник створюють малюнок, який підходить до інтер'єру замовника. На цій стадії дуже легко внести будь-які корективи у конфігурацію малюнка або його колірну гамму.
  • Нанесення контурного малюнка вітража, який може наноситися на скло, джеркало або кераміку. Товщина контуру може задаватися програмою від 2 до 12 мм. Кольори контуру є таких видів: чорний, білий, срібний, золотий, прозорий.
  • Після нанесення контурного малюнка виріб витримується до завершення реакції полімеризації компонентів, якими було завдано контур малюнка вітража. Тут необхідно відзначити високу адгезію до скла всіх компонентів, що застосовуються в нашому виробництві. Зчеплення зі склом проходить на молекулярному рівні і забезпечує високий рівень надійності.
  • Заливка проміжків між контурами полімерної основою, пофарбовані в різні кольори відповідно до екскізу. Кожен колір вітража має чітку формулу утворену методом змішування основних пігментів у відповідній пропорції.

Малюнок в готовому вигляді є хімічно інертною, він вступають в реакцію і невіділяе шкідливих речовин. Всі компоненти, які ми використовуємо у виробництві є оригінальні, вироблені компанією CRI (Англія). На кожний з компонентів ми гігієнічний висновок, що доводить безпеку цих речовин.

Доглядають за вітражем як за звичайним склом, за допомогою миючих засобів для скла. Крім того фарби використовуються - є захищені від сонячних променів, стійких морозів, високих температур.

Перші вітражі за технологією CRI виконані більше 30 років тому, але незважаючи на їх вік вони виглядають як їх зробили вчора. Виходячи зі світової практики ми надаємо гарантію на свої вироби до 30 років.

Запрошуємо Вас до плідної співпраці.