Замовте дзвінок консультатнта

години
хвилины

Компанія «Інтер Скло» пропонує вітражі - художні вироби виконуються вручну за англійською технологією CRI. Виготовлення виконується за індивідуальним замовленням, враховуючи побажання замовників і стиль інтер'єру. Головна особливість вітража - гра кольору. Проникнення світла крізь кольорове скло, заломлення світла в дзеркальних вітражах приємні для зорового сприйняття, викликають позитивні емоції, поліпшують настрій, позитивно впливають на емоційний стан людини.

Вітражі - це новинка в оформленні інтер'єрів, створює унікальну можливість, що називається - гра простором. Тобто створює оптичний ефект розширення приміщень.

Головна особливість вітража - міцність, не схильна часу. Практичність, довговічність, стійкість до впливу вологи, змін температури, хімічних впливів.

Вся продукція та матеріали сертифіковані МОЗ України та відповідають гігієнічним та санітарним нормам.

З'єднання малюнка зі склом відбувається на молекулярному рівні, утворюючи єдине ціле. Фарби наносяться на скло вручну, кольори не втрачають яскравості, завдяки стійкості до UF-променів. Кожен вітраж - унікальний, тому що обробляється індивідуально під кожне замовлення.

Технологія вітражів CRI в Європі визнана кращою за всіма технічними параметрами і широко застосовується в європейських країнах понад 30 років.

Каталог вітражів вражає різноманітністю фарб і стилів - більше 1000 зразків малюнків. Палітра фарб містить більше 160 кольорів. Контур вітража може бути чорним, білим, сріблястим, бронзовим, безбарвним.

Сучасні технічні та наукові розробки змінили швидкість виготовлення і собівартість скляних вітражів, дозволили цьому виду мистецтва стати практичним і доступним.

Широке застосування в будівництві: дизайнерське оформлення дзеркал, вікон, дверей, міжкімнатних перегородок, стель.